هروز - دانلود آهنگ جدید ایرانی ، دانلود موزیک

Most Popular Musics, Albums & Videos

هر روز » سینما و چهره ها » ایرانی » اخبار سینما تئاتر موسیقی ایرانی » کمند امیر سلیمانی از اتاق عمل مهران مدیری اخراج شد

کمند امیر سلیمانی از اتاق عمل مهران مدیری اخراج شد

تعداد نمایش: 8638 / تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳

هفته گذشته خبری منتشر کردیم از اتاق عمل مهران مدیری ، اولین تصویر منتشر شده مرتبط با سریال و کارگردانش مهران مدیری به همراه معرفی اجمالی این سریال طنز.

کمند امیر سلیمانی که پیش از این نامش به عنوان یکی از بازیگران این مجموعه اعلام شده بود از اتاق عمل کنار گذاشته شد و این موضوع باعث واکنش وی شده است ، خودش در این مورد اینگونه اظهار نظر میکند :

«قرار بر این بود که در سریال اتاق عمل بازی کنم و اسمم جزو فهرست بازیگران این سریال بود، اما گویا بعدا رویه عوض شد و نام بازیگرانی که قطعادر این مجموعه بازی میکنند منتشر شد. البته امکان دارد بعدا به فهرست بازیگران اضافه شوم.»

کمند امیر سلیمانی همچنین این را هم گفت که از جانب تهیه کنند یا کارگردان و عوامل فیلم هیچ تماسی با وی برقرار نشده و او هم تنها از طریق رسانه ها اسمش را در میان بازیگران سریال دیده و البته بعدتر هم ندیده!

کمند امیر سلیمانی که این روزها کم کار است میگوید یک پیشنهاد بازی در تئاتر دارد و یک پیشنهاد بازی در یک سریال نمایش خانگیی که در حال بررسی آنها است ، به نظر میرسد او پالس هایی را برای مهران مدیری ارسال میکند که اگر میخواهد از وی در سریالش استفاده کند باید دست بجنباند.

به همین بهانه یک عکس از کمند امیر سلیمانی و پسرش را هم ببینید :

عکس جدید کمند امیر سلیمانی و پسرش

عکس جدید کمند امیر سلیمانی در دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب های شاخص