هروز - دانلود آهنگ جدید ایرانی ، دانلود موزیک

Most Popular Musics, Albums & Videos

هر روز » سینما و چهره ها » جشنواره فیلم فجر، نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

جشنواره فیلم فجر، نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

تعداد نمایش: 6861 / تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
پگاه اهنگرانی بازیگر فیلم سینمایی قاتل اهلی

روز هفتم جشنواره فیلم فجر با اکران فیلم سینمایی قاتل اهلی دنبال شد

نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی با حضور مسعود کیمیایی کارگردان و پولاد کیمیایی و پگاه آهنگرانی با اجرای محمود گبرلو در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.

ابتدای جلسه این مسعود کیمیایی بود که میکروفون را در اختیار گرفت: کمی گلایه کرد و کمی هم از فیلمش و شجاعتی که در ساخت و تماشای آن باید بکار برده شود. «این فیلم مال نترس هاست. کسی که این فیلم را می‌بیند، نترس است، مانند سازنده‌اش. این فیلم برای او ساخته شده است. برای کسی که خود را در نادانی‌ها می‌گذارد.»

او همچنین گفت با سنگ اندازی هایی که میشد که دو سال برای ساخت فیلم علاف بود.

نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی با حضور مسعود کیمیایی

نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی با حضور مسعود کیمیایی

پگاه آهنگرانی هم که در این کنفرانس حضور داشت ابتدا به تمجید از مسعود کیمیایی پرداخت و گفت اینکه من کنار مسعود کیمیایی مینشینم باعث افتخارم است. وقتی پیشنهاد فیلم را از او گرفتم مگر میتوانستم به مسعود کیمیایی نه بگویم.

پولاد کیمیایی دیگر فردی بود که به سوالات پاسخ داد. او جملاتش را اینگونه شروع کرد: سالهاست در رکاب سینمای کیمیایی هستم و همچنان مشغول آموختن از ایشانم. وی همچنین از فریدون جیرانی و سعید راد هم که در کنفرانس حضور داشتند تشکر کرد. دوست داشتم پرویز پرستویی و امیر جدیدی هم اینجا بودند اما حاشیه ها نگذاشت.

حاشیه های بی پایان فیلم سینمایی قاتل اهلی ، درگیری کیمیایی ها با تهیه کننده

مسعود کیمیایی در پاسخ به سوالی در خصوص حاشیه های بوجود آمده برای قاتل اهلی اینگونه پاسخ داد:
بی اخلاقی ها از داخل خود فیلم آمده، هر وقت میخواهند متلک بگویند به پولاد میگویند پسر کیمیایی! پولاد بازیگر است اما آنها هی نیش میزنند. «آقای لشکری قوچانی آدم محترمی است اما ایشان کارشان تبلیغات در تلویزیون بوده است. او با ساخت این فیلم در کنار من و به واسطه من برای خودشان تبلیغ بزرگی کرد. او به من نتوانسته بند کند، حالا نوبت به پولاد رسیده است. این فیلم سازنده و روش دارد. مگر می‌شود، بعد از پنجاه سال فیلم‌ام را برای پسرم کج و کوله کنم.»

پولاد کیمیایی هم دل پری داشت جملات پدرش را اینطور تکمیل کرد که به خاطر من سکانسی دستکاری نشد. با توجه به تداخل قاتل اهلی با گشت ۲ که در آن بازی میکردم نمیتوانستم این نقش را بپذیرم اما با اصرار آقای لشگری به این پروژه پیوستم و حالا سکانس ها حذف شده یا تغییر کرده که اصلا در فیلمنامه اینگونه نبود.

فریدونی جیرانی در این کنفرانس در جایگاه خبرنگاران و حاضران نشسته بود با اصرار گبرلو به دفاع از کیمیایی برخواست و اینطور گفت:
«متاسفانه این اتفاق افتاده است و متأسفم که به اینجا آمده‌ام برای حمایت از مسعود کیمیایی و ابراز و تأکید بر اینکه مولف واقعی هر فیلم، کارگردان است و اوست که می‌تواند درباره فیلم تصمیم بگیرد. از نامه پرویز پرستویی و فضایی که اینجا در برج میلاد و کاخ جشنواره ایجاد شده است، بسیار متأسفم. آمدم اینجا و نمی‌خواستم مشکلات به اینجا کشیده شود. آقای کیمیایی به احترام شما و فیلم‌هایتان تعظیم می‌کنم.»

سخنان فریدون جیرانی در دفاع از مسعود کیمیایی

سخنان فریدون جیرانی در دفاع از مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی در ادامه از سعید راد و داریوش مهرجویی تقدیر و تشکر کرد و جای پرویز پرستویی را هم در نشست خبری خالی کرد. وی در پاسخی کوتاه به یکی از حاضران گفت فیلمش سیاسی نیست.

اما شاید جنجالی ترین بخش کنفرانس خبری فیلم قاتل اهلی مربوط به بخشی بود که لشکری قوچانی (تهیه کننده و سرمایه گذار فیلم قاتل اهلی) شروع به صحبت کرد، که با واکنش کیمیایی همراه بود: «معتقدم قاتل اهلی فیلم خوبی است و بهتر از این هم میشود و بر اساس همین باور پای آن ایستاده ام. بازی‌های این فیلم فراتر از فیلمنامه است. بعد از جشنواره با کیمیایی جلسه خواهم داشت. سینما کار گروهی است. در قاتل اهلی عوامل را به خوبی کنارهم چیده‌ام و تمام آنچه که از سینما و کیمیایی می‌دانستم در این فیلم انجام دادم. بهتراست از حاشیه‌ها دور شوید.»

و مسعود کیمیایی اینگونه پاسخش را داد:

کوتاه کردن فیلم در حد شما نیست. اصل حاشیه‌های ایجاد شده برای فیلم هم خود این آدم است.

عکس های نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

مسعود کیمیایی کارگردان فیلم سینمایی قاتل اهلی

پگاه اهنگرانی بازیگر فیلم سینمایی قاتل اهلی

پگاه اهنگرانی بازیگر فیلم سینمایی قاتل اهلی

فریدون جیرانی در کنفرانس خبری فیلم فیلم سینمایی قاتل اهلی

کنفرانس خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

محمود گبرلو و مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی و پگاه اهنگرانی

مسعود کیمیایی و پگاه اهنگرانی

پولاد و مسعود کیمیایی

عکس جدید مسعود کیمیایی

کنفرانس خبری فیلم قاتل اهلی

گبرلو و کیمیایی در نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

محمود گبرلو ، مسعود کیمیایی ، پگاه آهنگرانی و پولاد کیمیایی

محمود گبرلو ، مسعود کیمیایی ، پگاه آهنگرانی و پولاد کیمیایی

اکران قاتل اهلی با حضور عوامل

مسعود کیمیایی و پگاه آهنگرانی در نشست خبری فیلم سینمایی قاتل اهلی

عکسهای جدید پگاه اهنگرانی در جشنواره فجر - مسعود کیمیایی کارگردان قاتل اهلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب های شاخص