هروز - دانلود آهنگ جدید ایرانی ، دانلود موزیک

Most Popular Musics, Albums & Videos

هر روز » اخبار سلبریتی ها » دل پُر آشا محرابی دختر اسماعیل محرابی از طلاق پدرش!

دل پُر آشا محرابی دختر اسماعیل محرابی از طلاق پدرش!

تعداد نمایش: 6286 / تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۵
مصاحبه جدید آشا محرابی درباره پدرش اسماعیل محرابی

آشا محرابی بازیگر ۴۳ ساله فیلم و سریال های ایرانی که چند سالی است نامش بر سر زبانها افتاده طی مصاحبه ای از سختی های گذشته و طلاق پدر و مادرش یاد کرد و از روند بازیگری اش و نقش پدرش در این راه سخن گفت.

حتما میدانید که آشا دختر اسماعیل محرابی است ، او اکنون ۷۲ سال سن دارد و قبلا در سریال های بسیاری به بازی پرداخته است. خانه سبز ، آیینه ، فکر پلید و… از جمله سریالهایی است که محرابی بزرگ در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

آشا محرابی متولد سال ۱۳۵۲ در تهران است. او فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی است. آشا محرابی اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده که از نوجوانی علاقه زیادی به بازیگری داشته و با پدرش توافق کرده که او درسش را ادامه بدهد و پدرش راه را برای ورود آشا به دنیای هنر هفتم باز کند اما ظاهرا در این راه اسماعیل محرابی حسابی بد قولی کرده!

دل پُر آشا محرابی دختر اسماعیل محرابی از طلاق پدرش!

آشا محرابی اینطور ادامه داد که پدرش نه تنها کمکی به او برای ورود به این عرصه نکرده بلکه نقش مانع و سد را برای او بازی کرده! داستان از جایی تلخ میشود که در دوران نوجوتنی آشا ، اسماعیل محرابی خانه را ترک میکند و آشا را با مادرش تنها میگذراد! آشا ادامه میدهد که با رفتن پدر تمام قول و قرار ها از میان رفت و او هم مجبور بود راهش را با تحصیل در همان رشته نظری ادامه دهد در حالی که اگر از ابتدا میخواسته راهش را انتخاب کند حتما در رشته هنر تحصیل میکرده و مسیر را برای موفقیت خودش هموار مینمود.

او ادامه داد زمانی که نوجوان بودم پدرم برای تماشای یک تئاتر که من در آن بازی میکردم به سالن آمد و بعد از دیدن نمایش با تعجب گفت: نمیدانستم بازیگر شده ای!

آشا محرابی در بخش پایانی صحبت هایش عنوان کرد «شاید اگر با همان علاقه و انرژی جوانی سراغ بازیگری میرفتم بسیار زودتر به هدفم میرسیدم. وقتی به گذشته فکر میکنم میبینم چه دوران پر دردسری را گذراندم»

اسماعیل محرابی پدر آشا محرابی در 70 سالگی

اسماعیل محرابی پدر آشا محرابی در ۷۰ سالگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب های شاخص