هروز - دانلود آهنگ جدید ایرانی ، دانلود موزیک

Most Popular Musics, Albums & Videos

هر روز » سلامت » بانوان عزیز با ورزش مناسب به تناسب اندام دلخواهتان برسید

بانوان عزیز با ورزش مناسب به تناسب اندام دلخواهتان برسید

تعداد نمایش: 1689 / تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

حتما حداقل یکبار به تناسب اندام فکر کرده اید!!! خوب چگونه باید به این تناسب اندام رسید ؟؟؟

لازمه داشتن اندامی مناسب دقت به چیزهایی هست که وارد بدن خود می کنیم، مانند : کربوهیدرات ، چربی، قند و …

برای داشتن اندامی مناسب تغدیه درست لازم است و می بایست موادی که ئارد بدن می شود درجه بندی شود.

حالا باید بگویم شما هم باید کنترل غذای خود را شروع کنید ، برای داشتن تغذیه مناسب به کارشناس تغذیه مراجعه فرمایید.

fitness-food

و حالا بحث اصلی ، بعد از رژیم غذایی مناسب و نه سخت به شگفت انگیز ترین چیزی که به سرعت و نتیجه  هر چه بهتر رژیم و کمک بزرگ به تناسب اندام یعنی ورزش رسیدیم.

حتما می دونید ورزش عمر را طولانی می کند و کمک بزرکی به جوان ماندن است. پس هیچ وقت ورزش را کنار نگذارید. افراد ورزشکار سالم و خوش اندام هستند و همچنین ورزش اثر زیادی در روحیه و شادابی دارد. با ورزش همراه با تغذیه درست به خواسته خود یعنی تناسب اندام برسید.

یکی از دغدغه های بزرگ بانوان رسیدن به تناسب اندام دلخواهشان است، رسیدن به تناسب اندام خیلی هم کار سختی نسیت، البته برای رسیدن به هر خواسته ای باید زحمت کشید و راه درست را انتخاب کرد. لطفا با آگاهی و تحقیق راجبه هرچیزی تصمیم بگیرید و دنبال هر کاری که دیگران انجام دادند نروید، زیرا از شاخه ای به شاخه دیگر رفتن فقط خسته تان می کند و اراده تان را از بین می برد. راه درست را انتخاب کنید و با انگیزه دنبال هدفتان یعنی تناسب اندام بروید . شما می توانید با مراجعه به باشگاه ورزشی و ثبت نام در رشته ورزشی مورد علاقه خود و با مشورت با کارشناس تغذیه و داشتن رژیم غذایی مناسب با توجه به گروه خونی با اراده جدی به سرعت به سمت هدف رسیدن به اندامی مناسب و سلامتی بروید.

البته ورزش و رژیم غذایی فقط برای افراد چاق نیست، افراد لاغر هم می توانند با ورزش و تغذیه مناسب به تناسب اندام برسند.

fitness-axercise

توصیه می کنم حتما قبل از هر کاری چکاب کامل بدهید تا اطمینان حاصل کنید که مشکل خاصی ندارید. یه نکته جالب اینکه بدانید کمبود مواد غذایی باعث اضافه وزن می گردد، به ویژه کمبود منیزیم که باعث میل به قند و شیرینی می شود.همچنین کمبود کلسیم آنزیم هایی را که در فرایند سوخت و ساز بدن شرکت می کنند غیر فعال می کند و البته کمبود پتاسیم بیشتر در افراد چاق و دارای اضافه وزن دیده می شود.زیرا آنها مقدار زیادی قهوه ، شکر و قند می خورند و الکل زیادی مصرف می کنند.  پس توصیه بنده را جدی بگیرید و کملود ویتامین بدن خود را شناسایی کنید.

در دوران رژیم ورزش رو باید جدی گرفت ا ب نتیجه دلخواه دست یافت. فعالیت بدنی حداقل 30 دقیقه ای با شدت متوسط در اکثر روزهای هفته یا ترجیحا هر روز به همه افراد که به سلامتی خود اهمیت می دهند توصیه می شود. ورزش باید مثل خوردن و خوابیدن جزیی از برنامه ی روزانه زندگی ما باشد ، حتی به کسانی که اهل رژیم و ورزش خرفه ای نیستند و تناسب اندام خیلی برایشان مهم نیست این توصیه را جدی بگیرند.

تقریبا  60 دقیقه فعالیت بدنی متوسط روزانه برای کنترل  اضافه وزن لازم است . توجه نمایید بعد از کاهش وزن هم ورزش و حداقل 60 تا 90 دقیقه فعالیت روزانه برای جلوگیری از افزایش مجدد وزن نیاز است و به موازات آن کالری دریافتی و خورد و خوراک نباید افزایش یابد. کودکان و نوجوانان باید حداقل 60 دقیقه هر روز یا در اکثر روزهای هفته فعالیت بدنی داشته باشند. حتما فرزندانتان را به هر ورزشی مه علاقمند هستند تشویق نمایید ، نه فقط در فصل تابستان ، در تمامی دوران زندگی ورزش لازم و ضروری است.

finess-exercise2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب های شاخص