کاور آهنگ به سوی تو از عماد طالب زاده
کاور آهنگ مهمم نیست از مهدی مقدم
کاور آهنگ آروم بگیر از علی لهراسبی
کاور آهنگ خوشتر از - دنگ شو
کاور آهنگ کاروان از علی زند وکیلی

طراح لباس مانتو های لیندا کیانی چه کسی است؟

طراح لباس لیندا کیانی

نرگس طافی طراح لباس لیندا کیانی

“نرگس طافی” یکی از طراحان مُد جوان با تحصیلات آکادمیک در دانشگاهای معتبر اروپایی و همچنین سابقه فعالیت در کشور آمریکا است که هم اکنون با کوله باری از دانش و تجربه به کشور بازگشته است. او دانش آموخته طراحی لباس در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه الیساوا بارسلون اسپانیاست و تز پایان نامه اش بعنوان طرح منتخب دانشجویی در فستیوال فشن بارسلونا بنمایش گذاشته می شود که تحسین داواران حاضر در این فستیوال را برمی انگیزد. او پس از پایان تحصیلاتش به کشور آمریکا مهاجرت می کند و در ایالت کالیفرنیا و شهر لس آنجلس اقدام به ثبت برند طراحی لباس خود می کند. پس از یکسال فعالیت او تصمیم به بازگشت به کشورش و تقسیم تجاربش با دیگر طراحان جوان کشور می گیرد.سبک طراحی نرگس طافی بسیار متفاوت تر و کاملتر از آنچیزی است که بطور معمول در ایران انجام میگیرد . او برای هر مجموعه و کالکشن جدیدی که طراحی میکند ، در ابتدا یک کانسپت و موضوع اصلی انتخاب می کند و مهم ترین و اصلی ترین قسمت پروسه طراحی لباسش را تحقیق و پژوهش درباره ی موضوع و کانسپت پروژه اش می داند که بگفته خودش بین یک تا سه ماه ممکن است بطول بی انجامد.

طراح لباس لیندا کیانی

نرگس طافی را میتوان علاوه بر یک هنرمند و طراح لباس ، یک فعال امور اجتماعی دانست ، چون تمامی موضوعاتی که تا کنون او برای مجموعه هایش انتخاب کرده از مسائل و مشکلات و تضاد های موجود در جامعه نشئت می گیرد. موضوعاتی از قبیل تولد دیگر ، اضطراب و مجموعه ی آخرش بنام کنج مطرود که به سه بخش اصلی : غرور ، تنهایی و اجبار تقسیم بندی شده بود. او در طرحهایش با استفاده از فرم ، رنگ و بافت سعی در القای مفهوم موضوعات اصلی مجموعه هایش به مخاطب کارهایش دارد . در واقع او برای اولین بار در کشور تلاش کرده است ، هنر مفهومی یا کانسپت آرت را بطریقی تلطیف سازی نماید تا مخاطب عام هم قدرت درک و ایجاد رابطه با آن را داشته باشد. اقدامی انقلابی و پیشرو که بسیار جای تقدیر دارد.
طرح های او بشدت مینیمال و مهندسی شده اند ، برش های تیز در کنار استفاده و ابداع تکسچرها و بافتهای فراون و نو، و توجه و تمرکز بر روی مفهوم تضاد، استایل شخصی نرگش طافی در طراحی مُد را تشکیل می دهند. استایلی که سابقاً در انحصار آقایان بود و زنان اندک شماری توانایی خلق طرحهایی با برش های تیز و زاویه دار و مینیمال فرمیکی اینچنین استادانه را داشته اند.
لیندا کیانی یکی از بازیگرانی است که لباس هایش را نرگش طافی طراحی کرده است.

لباس طراحی شده لیندا کیانی توسط نرگس طافی - عکس شماره 1

لباس طراحی شده لیندا کیانی توسط نرگس طافی – عکس شماره ۱

لباس طراحی شده لیندا کیانی توسط نرگس طافی - عکس شماره 2

لباس طراحی شده لیندا کیانی توسط نرگس طافی – عکس شماره ۲


ارسال نظر (0)
انتشار عکس جعلی حمید جبلی در مراسم دنیا فنی زاده

پس از برگزاری مراسم تشییع پیکر دنیا فنی زاده, عکسی جعلی با عنوان حمید جبلی در مراسم دنیا فنی زاده در فضای مجازی منتشر شد.

بازیگرانی که عشق خواندن دارند ، خوانندگانی که بازیگر شدند

نگاهی انداخته‌ایم به برخی بازیگرانی که خوانده‌اند و در مقابل برخی خوانندگانی که به سینما راه یافته‌اند.

بهترین هتل های شهر زیبای بلد

شهر کوچک و زیبای بلد در شمال کشور اسلوونی واقع شده است و بخاطر دریاچه بسیار زیبا و مناظرطبیعی کم نظیر که در اطراف دریاچه و همچنین سراسر منطقه وجود دارد شناخته می شود.

مد و فشن
جدیدترین مدل لباس ، کیف و کفش و اکسسوری زنانه و مردانه از برترین برند های اروپایی ، آمریکایی و ترک را در مجله مد و فشن هر روز ببینید. همچنین پرتال هر روز مدل های بروز آرایشی و مقالات مربوط آخرین متد های زیبایی را برای شما گردآوری میکند. گروه مد و فشن هر روز در کنار رعایت قوانین ، شئونات و چهارچوب های موجود فعالیت میکند ، بنابراین امیدواریم تغییرات موجود در عکس های بخش مد بانوان را نادیده بگیرید.

کلیه حقوق سایت هر روز برای گروه بینا محفوظ است.